Firma WARS-SPED od początku swego istnienia stawia na profesjonalizm, rozwój i wysoką jakość świadczonych usług. Potwierdzeniem tego są posiadane licencje, uzyskane certyfikaty i przyznane wyróżnienia.

Licencja na pośrednictwo przy przewozie rzeczy

Wydana naszej firmie przez Prezydenta m. st. Warszawy licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy - na mocy obowiązujących przepisów - jest dokumentem uprawniającym nie tylko do wykonywania krajowego transportu drogowego rzeczy, ale także do pośrednictwa przy krajowym i międzynarodowym transporcie rzeczy, czyli spedycji będącej przedmiotem naszej działalności.

 

 Certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy

Certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy jest potwierdzeniem zdania egzaminu państwowego i jest dowodem kompetencji zawodowych niezbędnych do podjęcia i wykonywania krajowego transportu drogowego rzeczy i/lub pośrednictwa przy krajowym i międzynarodowym przewozie rzeczy. Jest podstawą do wydania licencji na prowadzenie działalności spedycyjnej.

 

Certyfikat międzynarodowej nagrody "KORONA JAKOŚCI"

Międzynarodowa nagroda "KORONA JAKOŚCI" (International Quality Crown Award) jest wyróżnieniem przyznawanym od 25 lat przez międzynarodową organizację B.I.D. Business Initiative Directions propagującą rozwój kultury i jakości w biznesie. Nagroda - przyznana nam w złotej kategorii - jest wyrazem uznania dla wysokiej jakości świadczonych przez naszą firmę usług.

 

Certyfikat "NOWOCZESNA FIRMA" 

Przyznany nam certyfikat "NOWOCZESNA FIRMA" potwierdza wykorzystywanie w naszej firmie nowych technologii do promowania własnej działalności, stosowania nowoczesnych rozwiązań ułatwiających komunikację z klientem oraz inwestowanie w rozwój firmy.

 

Certyfikat "WIARYGODNA FIRMA"

Posiadanie certyfikatu "WIARYGODNA FIRMA" jest potwierdzeniem uczestnictwa naszej firmy w programie o tej samej nazwie. Jest dowodem na rzetelność firmy, na regulowanie przez nią na czas zobowiązań finansowych oraz na wykazywanie się wysokim poziomem obsługi klienta.

 

Certyfikat "FIRMA POLECANA PRZEZ WIELU"

Certyfikat "FIRMA POLECANA PRZEZ WIELU" jest świadectwem uczestnictwa firmy w programie „NagrodzoneFirmy.pl - Firmy polecane przez wielu” i ma na celu wyróżnianie przedsiębiorców, którzy poprzez swoją działalność zdobyli zaufanie wielu klientów.

 

Certyfikat "PŁACĘ TERMINOWO"

Program "PŁACĘ TERMINOWO" powstał z myślą o uczestniczeniu w nim przedsiębiorców, którym zależy na budowaniu długotrwałych i partnerskich relacji biznesowych poprzez kreowanie wizerunku firmy wiarygodnej i rzetelnej. Honorowanie wiernych tym zasadom przedsiębiorców certyfikatem tego programu potwierdza zachowania biznesowe oparte na zasadach etyki i uczciwości.

 

„CERTYFIKAT SOLIDNOŚCI”

Posiadanie "CERTYFIKATU SOLIDNOŚCI” jest potwierdzeniem, że nasza firma jest uczestnikiem Programu Solidnych Firm, który gromadzi uczciwych i godnych zaufania partnerów biznesowych, stosujących profesjonalne standardy sprzedaży i obsługi klienta. Certyfikat ów i uczestnictwo w programie jest również świadectwem firmującym naszą wiarygodność, rzetelność i wypłacalność.

 

Certyfikat "FIRMA GODNA ZAUFANIA"

Przyznany nam certyfikat „FIRMA GODNA ZAUFANIA” jest rezultatem naszej nieposzlakowanej opinii wśród naszych klientów i  kontrahentów, jak też rzetelności w zakresie naszych zobowiązań oraz prowadzenia całokształtu naszej działalności w zgodzie z zasadami etyki biznesu.

 

 

Powrót na stronę główną

ikona facebooka

Reklamy ofertowe

Folder reklamowy

Baner reklamowy
                      

Nasza lokalizacja


Wyświetl większą mapę             

................................

 
Copyright © 2024 Mat-serwis. All rights reserved.
Partner of Joomla Perfect Templates
stat4u