Jesteśmy istniejącą już od kilku lat na rynku i wciąż rozwijającą się firmą, której trzon stanowią doświadczeni pracownicy z wieloletnią praktyką w branży spedycyjnej. Jako firma spełniamy wszystkie wymagane prawem warunki do prowadzenia działalności spedycyjnej (posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych, licencję, ubezpieczenie OC spedytora itp.), co jest gwarancją naszego uczciwego i solidnego podejścia do wykonywanej pracy.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy jak ogromną rolę w naszej pracy odgrywają współpracownicy i podwykonawcy (armatorzy, firmy przewozowe i ubezpieczeniowe itp.). Dlatego współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi firmami i osobami, które pomagają nam w utrzymaniu wysokiej jakości naszych usług.

Cenimy sobie zaufanie, jakim w trakcie kilku-kilkunastoletniej praktyki zawodowej każdy z naszych pracowników był i jest nadal obdarzany przez klientów i czynimy wszystko, by tego zaufania nigdy nie utracić i by firmy z nami współpracujące mogły się dzięki naszej pomocy dynamicznie rozwijać. Służymy Państwu nie tylko organizacją transportów, odpraw celnych czy ubezpieczeń ładunków, ale także fachowym doradztwem, w każdej chwili i w każdej sprawie będąc do Państwa dyspozycji.

Powrót na stronę główną

ikona facebooka

Reklamy ofertowe

Folder reklamowy

Baner reklamowy
                      

Nasza lokalizacja


Wyświetl większą mapę             

................................

Serwis komputerowy

 
Copyright © 2023 Mat-serwis. All rights reserved.
Partner of Joomla Perfect Templates
stat4u