Optymalna logistyka i dobrze przeprowadzona spedycja wymaga doświadczenia i dobrej znajomości rynku. Jesteśmy firmą, która od ośmiu lat organizuje transporty kontenerów i ładunków drobnicowych.
Dystrybucja tego typu ładunków stanowi wyzwanie dla każdej firmy transportowej. Szczególnie dotyczy to przewozu międzynarodowego. Nasze ośmioletnie doświadczenie jako firmy i o wiele dłuższe doświadczenie naszych pracowników, oraz najlepsza baza logistyczna, do której bez wahania należy zaliczyć korzystanie z terminali przeładunkowych w Hamburgu zaliczanych do jednych z najbardziej profesjonalnych, gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Jak to się odbywa?

Organizujemy trudny proces transportu, którego celem jest sprowadzenie ładunków jako całe kontenery lub jako ładunki drobnicowe (niepełnokontenerowe) z krajów azjatyckich, w szczególności z Chin. Piszemy o tym także na naszym profilu na Facebooku. Wykorzystujemy dwa typy dystrybucji, które się ze sobą wzajemnie łączą. Jest nimi zarówno transport morski, jak i lądowy. Dzięki pełnej synergii dwóch kanałów dystrybucyjnych, zapewniamy bezpieczny i szybki transport z Azji . W codziennej pracy wykorzystujemy znajdujące się w Hamburgu terminale przeładunkowe o bardzo wysokim stopniu profesjonalizmu. Port w Hamburgu należy do jednych z najlepszych w Europie. Kontenery docierają tam drogą morską, po czym następuje ich wyładowanie i rozdysponowanie na przewóz drogowy do Polski. Zajmujemy się kompleksową obsługą logistyczną. Należą do niej wszelkie niezbędne procesy związane z przyjęciem i przewozem ładunków oraz ich spedycyjną obsługą . Zajmujemy się organizowaniem odpraw celnych, zapewniamy przeładunek kontenerów i organizujemy ubezpieczenie cargo transportowanych towarów na całym odcinku dystrybucyjnym.

Port załadunkowy Ningbo Zhoushan

Nasza firma organizuje transporty kontenerów m.in. z Chin z portu Ningbo Zhoushan, który stał się głównym portem na świecie ze względu na uzyskanie rekordowej przepustowości ładunków. Wynik osiągnął aż miliard ton. O porcie tym zwykło się mówić, że jest głównym łącznikiem świata. Jeszcze w 2015 roku zajmował czwarte miejsce na świecie, osiągając wynik dwudziestu milionów ton. Liderem został w roku 2016, osiągając 900 milionów ton, a od tamtej pory osiągi jedynie się zwiększały. Dzięki stałej współpracy z portem Ningbo Zhoushan nasza firma ma swój drobny udział w rozwoju portu i osiąganiu przez niego tych rekordowych wyników.

 

ikona facebooka

Reklamy ofertowe

Folder reklamowy

Baner reklamowy
                      

Nasza lokalizacja


Wyświetl większą mapę             

................................

 
Copyright © 2024 Mat-serwis. All rights reserved.
Partner of Joomla Perfect Templates
stat4u