Kontenery z Azji kontenery z Hamburga

Dla polskich importerów bardzo dużą rolę odgrywa sprawny przewóz ładunków. Towary sprowadzane z Chin czy też portów położonych na innych kontynentach docierają do Polski w dużej mierze przez port w Hamburgu - jeden z największych i najnowocześniejszych w Europie. Sprawny międzynarodowy transport morski i lądowy kontenerów zapewnia firma Wars-Sped: . To firma, która nie tylko zajmuje się organizacją dostaw towarów z punktu A do punktu B, ale i organizuje odprawy celne, załatwia wszelkie formalności związane z transportem, w tym: z przeładunkami, oraz realizuje ubezpieczenia cargo.

Transport ładunków pełnokontenerowych i drobnicowych

 

Firma Wars-Sped swoją ofertę adresuje nie tylko do największych graczy na rynku, ale i do mniejszych firm, które importują lub eksportują swoje towary. Organizuje zarówno transport ładunków pełnokontenerowych, ale i ładunków drobnicowych. Ponadto firma Wars-Sped umożliwia również lądowy transport kontenerów oraz transport krajowy i międzynarodowy ładunków niekontenerowych. To sprawia, że firma Wars-Sped może zaproponować swoim klientom kompleksową usługę: transport morski towaru z/do portu w Hamburgu, załatwienie wszelkich formalności związanych z odprawą celną, a następnie transport lądowy do miejsca docelowego (realizowany taborem o ładowności od 1 do 24 ton). Dzięki doświadczeniu i dobrej organizacji transporty mogą być realizowane szybko, sprawnie i przy zachowaniu najwyższej staranności.

 

Port w Hamburgu - jeden z największych i najnowocześniejszych w Europie

 

Głównym partnerem firmy Wars-Sped jest port w Hamburgu. To jeden z największych i najnowocześniejszych portów w Europie. Co roku w porcie tym rozładowuje się ponad trzynaście tysięcy statków. Duże rozmiary portu sprawiają, że bez problemu mogą tu przypływać nawet największe jednostki na świecie, ogromne statki oceaniczne. W ostatnim czasie do portu w Hamburgu zawitał olbrzymi kontenerowiec "CMA CGM Antoine de Saint Exupéry". Jego wymiary to: długość 400 m, szerokość 59 m, a ładowność 20600 TEU (1 TEU to jednostka miary odpowiadająca wielkości jednego kontenera o długości 20 stóp, czyli ok. 6 m). Był to największy do tej pory statek, który zawitał do portu w Hamburgu. Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać między innymi na profilu Wars-Sped na Facebooku:

ikona facebooka

Reklamy ofertowe

Folder reklamowy

Baner reklamowy
                      

Nasza lokalizacja


Wyświetl większą mapę             

................................

 
Copyright © 2024 Mat-serwis. All rights reserved.
Partner of Joomla Perfect Templates
stat4u