Czy słyszeliście już o nowym gigantycznym kontenerowcu COSCO Shipping Universe?

Kontenerowiec COSCO Shipping Universe należy do największych kontenerowców na świecie. Jest naprawdę ogromny – posiada aż 400 metrów długości i prawie 60 metrów szerokości. Wysokość wynosi 72 metry, co odpowiada wysokości 24-metrowego budynku. Zanurzenie kontenerowca sięga 14 metrów, a jego ładowność to niemal 200 tysięcy ton lub 21 237 TEU, gdzie 1 TEU oznacza objętość standardowego kontenera 20-stopowego czyli około 32 m³. Statek będzie kursował po szlakach transportowych pomiędzy Dalekim Wschodem a północno-zachodnią Europą. Może osiągać prędkość nawet 22 mil morskich na godzinę. Bezpieczny i szybki transport zapewnia zaawansowany system nawigacji satelitarnej. Turbosprężarki gwarantują optymalną wydajność oraz oszczędność paliwa, co sprawia, że statek jest wysoce ekonomiczny i ekologiczny. Chińskie linie COSCO Shipping są największym flotowym przewoźnikiem kontenerowym w Azji oraz czwartym pod względem wielkości na świecie.
19 lipca o godzinie 22.30 w czwartek, kontenerowiec Universe dopłynął do portu w Hamburgu i przycumował przy terminalu Tollerort HHLA po swojej pierwszej podróży, wraz z kontenerami, których transport morski organizowała także firma WARS-SPED. Już w niedzielę wyruszył z powrotem. Filmik wideo, w którym można zobaczyć ten mega kontenerowiec, znajdziecie na Facebooku na naszym fanpage Wars-Sped.

Potrzebujesz niezawodnej firmy zajmującej się transportem drogą morską lub lądową?

Wszystkich zainteresowanych transportem ładunków pełnokontenerowych (FCL) oraz niepełnokontenerowych, czyli drobnicowych (LCL), zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oprócz transportu drogą morską proponujemy również usługę transportu lądowego - kontenerowego lub nieskonteneryzowanego. Transportujemy towary z portów zachodniej Europy, zwłaszcza z Hamburga i innych portów niemieckich. Organizujemy także przewozy plandekowe w Polsce oraz do / z wszystkich krajów Unii Europejskiej.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Wars-Sped, gdzie można znaleźć szczegóły naszej oferty oraz nasze dane kontaktowe.

ikona facebooka

Reklamy ofertowe

Folder reklamowy

Baner reklamowy
                      

Nasza lokalizacja


Wyświetl większą mapę             

................................

 
Copyright © 2024 Mat-serwis. All rights reserved.
Partner of Joomla Perfect Templates
stat4u