Jesteś ciekawy jakie statki transportowe kursują między Azja a Europa?

Przedstawiamy Wam jednostkę pływająca COSCO Shipping Universe. Ten olbrzymi kontenerowiec mierzy aż 400 metrów długości i prawie 60 metrów szerokości ,co daje łącznie pole o powierzchni 240 arów. Dodając do tego wysokość wynoszącą 72 metry, a to odpowiada rozmiarowi 24 piętrowego budynku. Zanurzenie to jedynie 14 metrów. Jego ładowność to niemal 200 tysięcy ton lub 21 237 TEU ( 1 TEU to objętość standardowego kontenera 20-stopowego czyli około 32 m³).
Te wymiary robią wrażenie. Dzięki zastosowaniu turbosprężarek porusza się z prędkością 22 mil morskich na godzinę. Na skutek tej technologii jest nadzwyczajnie wydajny, a przy tym ekologiczny. Za bezpieczeństwo kontenerów z Azji odpowiada wysoce zaawansowany system nawigacji.

Gdzie kursuje taki gigant?

Frachtowiec chińskiej firmy COSCO SHIPPING największego flotowego przewoźnika w Azji, a czwartego pod względem wielkości armatora na świecie będzie kursował pomiędzy Dalekim Wschodem, a północno-zachodnią Europą. Statki tego armatora zawijają regularnie do niemieckiego portu od 1982 roku. Terminal Tollerort HHLA znajdujący się w Hamburgu posiada cztery terminale kontenerowe o wysokim stopniu wydajności, co pozwala na obsługę około 12 milionów TEU rocznie i aż trzy stanowiska do obsługi takich mega maszyn. Każde z miejsc wyposażone jest w pięć suwnic wysoko wydajnościowych.
. Skutkuje to bezproblemowym przewozem kontenerów z Hamburga. Port ten jest naszym głównym europejskim partnerem biznesowym.

Jak sprowadzić ładunki kontenerowe?

Nasze bogate doświadczenie pomoże Państwu w transporcie. Specjalizujemy się w transporcie morskim i lądowym kontenerowym (zarówno tzw. drobnicowym 'LCL', jak i pełno kontenerowym 'FCL'). W wyniku ocen zadowolonych klientów otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci statuetki „Orły transportu 2018”. Personalizujemy ofertę do Państwa potrzeb.
Jesteśmy w stanie zorganizować przewóz potrzebnych ładunków, niezależnie od tego czy są to ładunki drobnicowe, czy też całe kontenery z Chin lub z innych krajów azjatyckich, bądź z portów położonych na innych kontynentach. Osoby zainteresowane działalnością naszej firmy oraz nowych ciekawostek związanych z transportem zapraszamy na naszego Facebooka . Osoby chętne do współpracy zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej . Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy za Ciebie cały transport.

ikona facebooka

Reklamy ofertowe

Folder reklamowy

Baner reklamowy
                      

Nasza lokalizacja


Wyświetl większą mapę             

................................

 
Copyright © 2024 Mat-serwis. All rights reserved.
Partner of Joomla Perfect Templates
stat4u