Dlaczego warto ubezpieczyć ładunek i skorzystać z usług firmy WARS-SPED?

W dzisiejszych czasach warto być ubezpieczonym, bo nie jesteśmy w stanie przewidzieć zdarzeń, w których będziemy uczestniczyć ze względu na dynamikę współczesnego świata.

Obecnie korzystamy z możliwości transportu i przewozu towarów na całym świecie. Nie ma bezpiecznej drogi lądowej, powietrznej czy morskiej. Zawsze możemy być narażeni na straty z tytułu nieprzewidzianych okoliczności. Zamiast ponosić zbędne ryzyko, warto wcześniej pomyśleć o ubezpieczeniu, które w razie konieczności pokryje całość lub część kosztów, jakie ponieśliśmy.

Niektórzy twierdzą, że transport morski jest najbezpieczniejszy. Niekoniecznie tak być musi. Wystarczy jedno zdarzenie, nieprzemyślany ruch, brak komunikacji i możemy zapomnieć o spokoju, bo nasz towar ulegnie zniszczeniu. Za przykład może posłużyć awaria silników chińskiego statku CHINA STEEL INNOVATOR, która doprowadziła do staranowania w tajwańskim porcie Kaohsiung kontenerowca EVER LADEN.

Tego typu zdarzenia są wyjątkowo rzadkie na morzu, a jednak czasami mają miejsce. Skutki takiego wypadku mogą być opłakane. Kontenery w wyniku uderzenia potrafią ulec zniszczeniu. Warto zatem pamiętać o ubezpieczeniu cargo ładunków. Usługi tego typu w swojej ofercie poleca firma WARS-SPED. Należy ubezpieczyć się, co pozwoli zniwelować ewentualne straty, jeśli dojdzie do zniszczenia ładunku. Dzięki ubezpieczeniu, nasze przedsięwzięcie będzie niosło ze sobą tylko minimalne ryzyko.

Wszyscy, którzy zajmują się realizacją transportu lądowego i morsko- lądowego przez port w Hamburgu, powinni pamiętać także o możliwości skorzystania z szybkiej i sprawnej fiskalnej odprawy celnej z odroczoną płatnością VAT-u, jaką zapewnia firma WARS-SPED. Jesteśmy po to, żeby służyć radą i pomocą. Z nami łatwiej odnaleźć się w gąszczu informacji i wypełnianej dokumentacji. Pracujemy w porcie, który obsługuje wiele zleceń. Mamy doświadczenie. Z naszą pomocą szybko i bezproblemowo załatwisz wszystkie sprawy.

ikona facebooka

Reklamy ofertowe

Folder reklamowy

Baner reklamowy
                      

Nasza lokalizacja


Wyświetl większą mapę             

................................

 
Copyright © 2024 Mat-serwis. All rights reserved.
Partner of Joomla Perfect Templates
stat4u