Chiny to państwo – bezapelacyjnie – z największą liczbą ludzi na świecie, która przekracza aż 1,3 miliarda osób. Co zaś tyczy się terytorium Chińskiej Republiki Ludowej, w światowym rankingu plasuje się ona na podium – zajmuje trzecie miejsce pod względem wielkości.

Co to oznacza?

Między innymi to, że chińskie terytorium jest naprawdę rozległe, a z obranego punktu „A” do punktu „B” często jest niesamowicie daleko. Odległości między danymi miastami czy punktami docelowymi mogą być naprawdę wielkie i trudne do przebrnięcia. Niektórzy producenci chińscy założyli swoje fabryki z dala od ważnych państwowych portów.

Tego typu działania wynikają z chęci maksymalnego cięcia kosztów (działki w bliskiej okolicy portów są horrendalnie drogie), z braku tego typu miejsc do wybudowania fabryki lub po prostu ze względu na miejsce zamieszkania założyciela, który chce mieć wszystko pod kontrolą, a nie chce wyprowadzać się z rodzinnego miasta. Wszelkie fabryki, magazyny czy pracownie mogą być więc porozrzucane po całym tym ogromnym kraju. Często dojazd do nich jest trudny, a wręcz ekstremalny – przez górskie przełęcze, kręte wąskie drogi, niejednokrotnie w fatalnym stanie, jeśli chodzi o nawierzchnię. To przyczynia się do znacznego utrudnienia eksportowych wysyłek towarów.

Z związku z tym, biorąc przykład z ciągle rozwijającego się Zachodu, Chiny starają się dostosować swoje fabryki oraz drogi do potrzeb ludności. Ważne trasy są stale remontowane, kładzione są nowe nawierzchnie, a ulice są poszerzane. Ponadto Chińczycy budują także mosty ułatwiające przeprawy przez najszersze rzeki.

Intensywnie ruszyło także wdrażanie w życie projektu autostrad na górskich terenach – wyglądają jak „podwieszone” na niemal pionowych zboczach wysokogórskich. Liczne długie tunele, bezkolizyjne skrzyżowania w miejscach, gdzie wcześniej powstawało wiele wypadków oraz sieci nowoczesnych tras bardzo pozytywnie wpłynęło na szybkość przesyłek z Chin.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego pośrednictwa w imporcie towarów z Chin. Gwarantujemy szybką i bezproblemową przesyłkę.

Droga towaru przez Chiny nie wygląda już tak samo, jak jeszcze wyglądała parę lat temu. Warto przekonać się o tym, decydując się na nasze usługi.

 

ikona facebooka

Reklamy ofertowe

Folder reklamowy

Baner reklamowy
                      

Nasza lokalizacja


Wyświetl większą mapę             

................................

 
Copyright © 2024 Mat-serwis. All rights reserved.
Partner of Joomla Perfect Templates
stat4u