Pandemia koronawirusa wywróciła do góry nogami życie prawie każdego człowieka na ziemi. Ma również bardzo duży wpływ na gospodarkę, wymianę handlową, prowadzenie biznesu. 

Branża transportowa również odczuła skutki pandemii. Związane to było z zamknięciem fabryk w Chinach i czasowym zakłóceniem łańcucha dostaw. Jednak obecnie wiele gałęzi gospodarki wróciło na normalne tory działania i transport kontenerów z Chin jest bardzo potrzebny.

Obecnie kontenery są bardzo dogodnym sposobem przewożenia towarów. Ich podstawową zaletą jest uniwersalność można nimi przewozić  wszelkiego typu towary zarówno żywność jak i odzież, meble, tekstylia, wyroby przemysłowe, części maszyn czy elektronikę. Czyli towary duże i małe, trzeba tylko pamiętać o odpowiednim ich opakowaniu.

Kolejną zaletą kontenerów jest łatwość ich przenoszenia na statek oraz magazynowania. Dodatkowo w użytku są w tej chwili kontenery z chłodnicze, w których można kontrolować temperaturę, kontenery z wentylacją, kontenery do przewozu gazu.

Nasza firma od lat specjalizuje się w obsłudze spedycji ładunków pełnokontenerowych oraz drobnicowych, czyli 

  • organizację transportów morskich ładunków pełnokontenerowych (FCL) oraz ładunków drobnicowych (LCL),
  • organizację transportów lądowych ładunków pełnokontenerowych (FCL) oraz ładunków drobnicowych (LCL).

Najczęściej odbieramy towary z portu w Hamburgu. Hamburg jest jednym z największy portów na świecie, wielkim ośrodek przemysłowy i finansowy. Port w Hamburg jest położony około 120 km od linii morza, jednak dzięki odpowiednim inwestycjom port ten może nawet największe kontenerowce pływające po oceanach. Nawet w tym roku zakończono prace związane z poszerzeniem 5- kilometrowego odcinka Łaby tzw. pudła przelotowego do 385 m. Dzięki wykonaniu tych prac do portu w Hamburgu mogą zwinąć nawet jednostki o długości 98 metrów szerokości.

Dodatkową zaletą portu w Hamburgu jest rozbudowana sieć kolejowa oraz drogowa, która umożliwia wygodny transport w różne zakątki Europy.

Chcemy zapewnić naszym klientom jak największy wygodę dlatego organizujemy też 

  • odprawę celną w portach niemieckich i innych portach zachodnioeuropejskich
  • załatwiamy formalności portowo-armatorskie
  • doradzamy w zakresie spedycji morskiej i lądowej 
  • doradzamy w sprawie odpraw celnych.

O szczegółach naszej oferty mogą Państwo przeczytać na naszym facebooku https://www.facebook.com/warssped/photos/a.480044962176603/1603412609839827/?type=3&theater 

lub na naszej stronie http://www.wars-sped.pl/oferta

ikona facebooka

Reklamy ofertowe

Folder reklamowy

Baner reklamowy
                      

Nasza lokalizacja


Wyświetl większą mapę             

................................

 
Copyright © 2024 Mat-serwis. All rights reserved.
Partner of Joomla Perfect Templates
stat4u