Współpraca z portem w Hamburgu

Jedną z istotniejszych, kluczową wręcz, gałąź działania firmy WARS-SPED już od samego rozpoczęcia działalności stanowią transporty kontenerowe towarów.

Warto przy tym dodać, że są one sukcesywnie realizowane poprzez jeden z większych niemieckich portów – czyli przez port w Hamburgu. Nie ukrywamy przy tym, że to, iż mamy okazję współpracować z hamburskim portem, jest dla nas niesamowicie ważne – to zdecydowanie ogromne wyróżnienie dla działalności, jaką prowadzimy i – nie tylko naszym zdaniem – potwierdzenie jakości usług, które oferujemy Państwu już od wielu lat.

Aby uczcić naszą współpracę z portem w Hamburgu, przyjęliśmy zaproszenie na odbywający się co roku Wieczór Portowy (niem. Hafenabend). Zaproszenie WARS-SPED-u przyjęliśmy z ogromną radością i z równie wielką przyjemnością uczestniczyliśmy w spotkaniu – tak, aby dzięki niemu nie tylko przeżyć wspaniałe przyjęcie, ale też, by ze spotkania wynieść interesujące treści wpływające na naszą pracę i merytorykę.

Część oficjalna spotkania była dobrą sposobnością do poszerzenia naszej wiedzy o najnowszych wynikach pracy portu (m.in. o wzroście przeładunków aż o 7,5%, w tym o wzroście przeładunków kontenerów – tu o ponad 4%). Dowiedzieliśmy się także o najnowszych inwestycjach portowych, czyli o pogłębieniu toru wodnego Łaby, mające na celu wpływanie do portu oraz mijanie się w torze wodnym największych kontenerowców (nawet takich sięgających 400 metrów długości).

Wzbogaceni nową wiedzą jesteśmy gotowi na realizację naszych kolejnych zleceń. Nasze ciągle poszerzane doświadczenie w branży pozwala nam nie tylko na realizację zleceń drogowych transportów pełnokontenerowych. Naszą rzetelnością i otwartością na nowe zadania przyjmujemy także zlecenia drobnicowe z Hamburga, morskie do Hamburga oraz transporty drogowe nie kontenerowe, pełnopojazdowe i drobnicowe – po terenie nie tylko całej Polski, ale i Unii Europejskiej.

Ponadto możemy zaoferować również profesjonalnie i sumiennie przygotowane fiskalne odprawy celne w Hamburgu.

ikona facebooka

Reklamy ofertowe

Folder reklamowy

Baner reklamowy
                      

Nasza lokalizacja


Wyświetl większą mapę             

................................

 
Copyright © 2024 Mat-serwis. All rights reserved.
Partner of Joomla Perfect Templates
stat4u