konterner

 

Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług spedycji ładunków kontenerowych FCL to dobrze trafiłeś. Jako firma spedycyjna specjalizujemy się w pełnokontenerowym transporcie morskim i lądowym. Zależy Nam, abyś mógł liczyć na profesjonalne usługi w zakresie transportu zarówno krajowego, jak i międzynarodowego. Oferujemy Ci zatem skuteczne usługi w zakresie przewozu potrzebnego ładunku, tak aby mógł być on dostarczony sprawnie, skutecznie i bez większych komplikacji, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zapewnimy Ci doradztwo w obszarze spedycji lądowej i morskiej oraz w zakresie odpraw celnych.

Spedycja kontenerowa (FCL)

Kontenery są co raz popularniejszym sposobem transportu towarów. Są w stanie zagwarantować bezpieczeństwo przewożonych ładunków, a także niższe koszty przewozu. W zakresie kontenerowej obsługi spedycyjnej możemy Ci zaoferować sprawną organizację przewozu towarów w kontenerach. Jeśli zależy Ci na opracowaniu najbardziej optymalnej trasy przewozu oraz skorzystaniu z pomocy przy wyborze adekwatnego do potrzeb kontenera powinieneś się do Nas zgłosić. Bezpieczeństwo i sprawność w realizacji zleceń to coś co z pewnością cechuje Nas jako firmę spedycyjną o bogatym doświadczeniu w branży usług transportowych.

Międzynarodowy morski i lądowy transport kontenerów

Transport kontenerów drogą morską jak i lądową to dziedziny, w których jesteśmy wyspecjalizowani. Dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie obsługi spedycyjnej pomożemy Ci w sprawnej dostawie ładunku. Twoja firma może skorzystać z naszych usług na wielu płaszczyznach jako, że:

  • aranżujemy kompleksową obsługę spedycyjną i dokumentacyjną wraz z obsługą celną
  • duża wiedza z naszej strony zagwarantuje Ci dopilnowanie wielu formalności
  • zadbamy o to, by przesyłka była dostarczona w odpowiednim czasie
  • zapewniamy Ci spokój związany z dostarczeniem zleconego przez Ciebie ładunku.
Każdy towar lub ładunek posiada określone, swoiste cechy fizyczne, chemiczne, fizykochemiczne lub biologiczne. W trakcie procesu transportowego ładunek jest narażony na różne zmiany i uszkodzenia będące wynikiem zastosowania nieprawidłowej technologii przewozu.

Spedycja morska, transport morski

Spedycja jest konkurencyjnym rozwiązaniem w porównaniu do innych środków transportu. Jako firma spedycyjna specjalizujemy się w o organizacji transportów ładunków morskich pełnokontenerowych (LCL) oraz ładunków drobnicowych (LCL), a także w byciu pośrednikiem w załatwieniu wszelki formalności portowo-armatorskich. Jeśli zależy Ci na usługach tego rodzaju w rozsądnych cenach - dobrze trafiłeś.Poznaj naszą ofertę. Twoja firma skorzysta na naszej pomocy jako, że w sposób kompleksowy obsługujemy przesyłki kontenerowe, szczególnie z portów azjatyckich, przez port znajdujący się w Hamburgu.

 

1. https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81adunek_(transport)

ikona facebooka

Reklamy ofertowe

Folder reklamowy

Baner reklamowy
                      

Nasza lokalizacja


Wyświetl większą mapę             

................................

 
Copyright © 2024 Mat-serwis. All rights reserved.
Partner of Joomla Perfect Templates
stat4u